Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a devil may...

Mi a véleményetek a devil may cry 5-ről?

Figyelt kérdés
Várom már hogy megjelenjen kíváncsi vagyok mennyi mindent változtattak ez alatt a hosszú idő alatt. Szerintetek a régi Dante vagy az új Dante fog nagyobb sikert aratni? Továbbá a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok hogy milyennek képzelitek el a játékot.

2012. jún. 12. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Az úgynevezett "fanokban" elég nagyot csalódtam, elég csak megnézni egy youtube videó kedveltségi rátáját. :S Úgy tűnik ma már mindenki azt várja, hogy egy kiadó (példának okáért Capcom, mert a Resident Evil-nél is ez megy) az ő kis seggüket nyalva azt csinálja, amit ők akarnak, még akkor is, ha azt már százötvenháromezerszer ellőtték előtte.


"Jaj csináljanak olyat mint az első Resident Evil részek" - már kész vannak.


"Jaj hova lett az ősz hajú, király Dante" - az előző négy részben.


Félnek az újítástól, pedig szerintem a DMC és a RE6 is konkrétan oda fognak ba..ni. Néztem gameplay-eket mindkét játékból, és nem találtam bennük kifogásolnivalót. Lehet túlságosan sztori orientált vagyok, de érdekel, mi történik a RE csapattal, vagy hogy ez az új Dante, most egy másik univerzum szülötte, vagy mi a fene is egyáltalán. Lehet kicsit colos, és soványka, de ugyanolyan rohadtul menő, ugyanazok a jellegzetességei, és még az ősz haj is megmaradt részben. Ezért csalódtam a "fanokban", mert egy séró miatt akadnak ki.


Összefoglalva, szerintem király játék lesz. A környezet ütősen néz ki, lesz mivel játszani - remélem még hosszabban, mint az előző részekkel -, és kész. Lesz új DMC, és ez király. Ha kijött és szar, majd húzhatom a számat, a többivel együtt. Nem iszok előre a démonbőrre.

2012. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző. Én a Resident Evil-ről nem nyilatkozok, mert nem játszottam egyikkel se. De nekem nem tetszik az újítás! Nem az új fegyverekkel, kombókkal van a bajom. Nekem csak 1 böki a szemem, méghozzá az hogy a régi Dante volt a legmenőbb játékkarakter. Csípősen odaszólt az ellenfeleknek aminek nagyján jót is nevettem, emiatt az új Dantét is megpróbálják ilyenre csinálni de sajnos rosszul. A beszólások helyett káromkodik (a régi káromkodás nélkül is viccesebb és lazább volt), a "menőség"-re azt hiszik hogy elég ha cigizik (sajnos ma ez minősül menőnek). Az arcáról nem is beszélve, nézz csak rá erre a képre: [link] Úgy néz ki mint egy bedrogozott emós. Most hogy jobban belegondolok amúgy nem lenne rossz játék, csak akkor alakíthattak volna rajta és eladhatták volna más néven. Akkor az emberek nem várják el tőle a régi Devil May Cry hangulatot. De a régi Dantét nem lehet überelni (főleg nem egy káromkodó bedrogozott emóssal). Ez az én véleményem, de én is tévedhetek. Megvenni nem fogom, de remélem aki megveszi az élvezni fogja.
2012. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen ebben igazad van,énse fogom megvenni az biztos... Dante volt a legjobb,ez egy kutyahányás ez az uj dante... Nagyon elszomorít hogy így eldobnak egy krwa jol kitalált karaktert...
2012. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemigazán játszottam az elődökkel de sztem jó dolog hogy ujj dolgokat vannak benne.
2012. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
Szerintem sokat változott pozitív irányba. A fanok (és jómagam) az anime és manga miatt nagyon szerették a régi Dantét mind megjelenésben mind személyiségben.Mondjuk szerintem az új Dante sem rossz, akár még nagyobb sikert is arathat....én jövő pénteken megveszem az eredetit :)
2013. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!