Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok minecraft szerveren...

Mészáros Benjamin kérdése:

Hogy tudok minecraft szerveren csalni? Több lent

Figyelt kérdés
Szeretnék addolni magamnak cuccokat de nemtudom hogy hogy kell.A válaszokat előre is köszönöm

2012. jún. 12. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ilyen csalás multira nem nagyon van, kivéve ha tied a szerver mert akkor kóddal lehet.
2012. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
TALÁN NEM KÉNE MULTIBA CSALNI! KIS 10-13 ÉVES PICSÁK AKIK NEM TUDNAK JÁTSZANI MERT ANNYIRA BÉNÁK!!!
2012. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
én totál neked adok igazat de a minecraftban hogy lehet valaki béna?
2012. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na erre én is kiváncsi lennék!
2012. jún. 13. 17:12
 5/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha nem tetszik az a kérdés amit feltettem akkor ne tessék válaszolni rá.Ja és tudtommal erre lett kitalálva az oldal.
2012. jún. 13. 17:14
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért akarsz csalni?

Én is szoktam más játékban de minecraftban nem :D xD

Amúgy akkor tudsz ha tiéd a szeró vagy a haverodé.

Ha a tiéd beírod a kódot ha a haverodé ő írja be a kódot és mögé a neved és akkor megkapod.

Más csalás nincsen ;D

2012. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Természetesen van más csalás.. Letölthetsz textúra pakkot vagy modolt minecraftot amiben van 'wallhack', hogy lásd milyen anyag merre van (földön - kövön átlátás)


(ezen kívül van repülés, no fall dmg és rengeteg más dolog is amik működnek szervereken is)

2012. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Más szerveren nem szeretnék csalni csak ezen amin jelenleg vagyok.Nemrég indult sima survival szerver és az elsők között voltam aki regisztrált rá.Szinte minden nap játszok a szerveren kb három órát(persze kisebb nagyobb szünetekkel).Azt vettem észre hogy mindenki gyémánt armorokkal és gyémánt cuccokkal van tele,nekem meg jó ha van egy vas armorom egy dia mellvértel.Admin nincs mer sima survival a szerver egy "törzset" alkotunk egy helyen.Ezért szeretnék csalni.Amúgy ez lenne az első és utolsó hogy csaltam.
2012. jún. 14. 10:21
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket mindenkinek.Még a csúnyán beszélő emberkének is
2012. jún. 14. 10:22
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Én vagyok az a csúnyán beszélő emberke. Nem vagyok 12, és talán értelmesen is beszélhetnél. Ha például szépen elmondtad volna amit most, akkor talán segíthettem is volna. Nem én beszéltem csúnyán hanem te. Amúgy a progi amit keresel valami admin hack. Ha működik :D
2012. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!