Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felelsz vagy merszre kellenéne...

Felelsz vagy merszre kellenének feladatok, kérdések, mondana vki!?

Figyelt kérdés
Azért normális válaszokat lécci, 6.,7.,8. osztályosok fognak játszani, és táborban leszünk! Smárolósat úgysem csinál meg senki, szal, vmi nagyon röhögős feladatok kellenének, vagy cikisek, értitek;)

2012. jún. 11. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki merszt mond az legyen mindenki által megHitlerezve,fogjanak meg kígyót,békát,sáskát,csótányt.Felelszre meg mondják meg hogy ki tetszik nekik a csoportból,ki a szerelme,kit tart a legjobban kinéző azonos nemű embernek,mikor volt utoljára hogy a szüleivel egy ágyban aludt,milyen fóbiái vannak,rappeljen valamiről.
2012. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!! a merszezős tök jó! a felelszezős.. meg nem ienekere gondoltam, mert ezek nagyon gyerekesek! már, a rappes tök jó!:DD
2012. jún. 12. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meresre:

Táncoljaton I'm Sex and I now it-ot egymással szemben.

Seggespacsi XD De ha ezek durvák akkor.

A veled szembe ülő ellenkező neműnek fogd 1perciga kezét.

Hívd fel a Tudakozót és követeld, hogy kapcsolják a Szovjetuniótxd

A mero mondjon egy szamot 1-100ig Kossetek be a szemet,adjatok neki valami csiposet pl:20 mondot 20mp-ig nem ihat

Fogd meg a kilincset

(Előtte azért kenjétek be valamivel

)koldjetek ki az utcara es kerjen autogrammot egy idegentol

Felelesre:

Ki a helyesebb XY Vagy YX?

Hany szerelmed volt eddig?

Remelem segitettem!

2012. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod te hogy mit jelent a megHitlerezés?Mert ha igen és ennek ellenére megakarod csináltatni velük,akkor elég gané vagy. :D
2012. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, sajnos nem tudom, h mit jelent a megHitlerezés xd vki elmondaná? köszii
2012. jún. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!