Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem mennek az addonok...

Mért nem mennek az addonok Taurin?

Figyelt kérdés
Mindent megtettem amit kellett (jó verzióhoz, 3.3.5-höz töltöttem le, kicsomagoltam, és az Interface/Addons/ ba másoltam) de a DBM és a gatherer nem működik. Vagy van vmi parancs hozzá, amit chatbe kell beírni hogy elinduljon? A válaszokat előre is köszönöm (olyasmi válaszokat, hogy "azért mert egy bugos szeró" vagy " gyere eredetire", hasonlókat nem kérek)

2012. jún. 9. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
és mivan ha azért? he? :D
2012. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gratulálok kiaknáztad a tiltás részét a kérdésemnek.
2012. jún. 9. 21:43
 3/5 anonim válasza:
Attól függ mennyi addonod van,össze is akadhatnak.Tiltsd le a többit,és próbáld úgy a DBM-et,és a gatherert.Esetleg töröld a WTF mappát,ezzel elvesznek az addon beállítások.Ez is okozhatja a gondot,ha egy régebbi verzióhoz tartozó beállításfájl maradt ott.
2012. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem attól lesz 3.3.5ös addon, mert te úgy szedted le, hogy arra kerestél rá... van addonnak egy .toc kiterjesztésű fájla, társítsd egy szövegszerkesztőhöz, majd írd át ezeket:

## Interface: xxxx <--- 30300

## Version: xxxx <----- 3.3.5

az x-et csakk azért írtam, mert nem tudom mennyi neked... helyére írod értelemszerűen a számot amit nyilaztam

2012. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2., 3. köszönöm
2012. jún. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!