Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta Liberty City Stories-ban...

A Gta Liberty City Stories-ban vannak küldetések, de egyet nem tudok megoldani (ps2)? Valamit le kéne fényképeznem? A többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy olyan küldetésem Gta Liberty City Stories-ban hogy le kéne valahogy fényképeznem egy gépkocsit. Vagyis a küldetést sem értem!!! El kellett mennem a "házamba" és ott volt egy kamera. Majd el kellett mennem egy helyre (azt hiszem a víz mellett valahol) és mutattak egy rövid videót hogy egy emberke beszáll a kocsijába. Most azt kéne lefényképeznem? Az összes képet arra használtam el, hogy fényképeztem azt a kocsit, erre megjelenik piros hatalmas betűkkel hogy MISSION FAILED. Hogyan kéne megoldanom ezt a küldetést????? Angolból nem vagyok profi és ráadásul lány vagyok aki gta-val játszik szóval... xD

Köszönöm előre a válaszokat! :)



2012. jún. 9. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmm...nem arra gondolsz, amikor egy pelenkás manust kell kilesni és fotózgatni? Ha máshogy nem megy, a Youtube-on vannak végigjátszás videók, csak írd be a keresőbe, hogy "LCS" és a misszió nevét.
2012. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Döglök a kocka csajokért. 15/f :D
2012. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én azt a kocsisat nem tudom,ahol ugrálgatni kell a kocsival..asszem lowride,vagy mi a neve

16/L

2012. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, privát üzi?
2012. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Nem vok kocka! :) És értelmesebb választ vártam xD Na m1, megnézem youtubon!
2012. jún. 15. 14:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a youtuben, meg van! Ez az a pelenkás pasasos küldetés (tehát a 7.)
2012. jún. 15. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:

kövesd a kocsit(kocsival vagy motorral) de ne menj túl közel a kocsihoz aztán mikor kiszálnak le kell fényképezni mikor kergeti a lányokat a pelenkás ember aztán már vége is :D

érted?

2013. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nemohalacska ***** válasza:
Ami még fontos hogy a fotón mindhárom tag rajta legyen. Vagyis mindkét csaj és a pelenkás.
2013. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért poén hogy 2012-06-15 14:55 írta hogy megvan de np :D
2013. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!