Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most kaptam xbox360 és nem...

Robert31 kérdése:

Most kaptam xbox360 és nem tudom hogy lehet ki fleselni vagy valamilyen cég megcsinálja nekem és menyiért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Házilag nem csináld mert veszélyes ...

Igen vidd el egy KISEBB cégbe , azért kisebbe mert ott olcsóbb , és mert a Flash-elés illegális , tehát nem hogy be vidd a Media Markt-be hogy Flash-eljék ki a Xbox-od .

Általában 3000-7000 forint szokott lenni , ha Nyíregyházi vagy akkor tudok is mondani 1-2 helyet .

2012. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösszi szépen, nem sajna :/ majd akor keressek tolna megyében
2012. jún. 9. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak kisebb üzletek ahol ezt megcsinálják olyan 8 ezerért. De azt tudnod kell hogy utána ugrik a garancia meg az online játszadozás.
2012. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit !

És igen , egyetértek a második válaszolóval , én is sokat gondolkoztam hogy flasseljem vagy ne , de inkább hagytam a gyári állapotában .

Szerintem te is gondold át ...

2012. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez a baj a Magyar emberrel -.-" Veszel boxot és egyből Hogy lehet kiflashelni? Ez nagyon jó élet felfogás. Vedd meg a játékokat használtan, vagy kérj kölcsön valakitől, de azt nem hiszem, hogy havonta nincs 10-15K-d... De bárhol ki lehet flashelni 3-7K között... ott a google a barátod és egyébként milyen boxod van? Mert nem mindegyiket lehet flashelni...
2012. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!