Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Max Payne rajongók, szerintete...

Max Payne rajongók, szerintetek ez milyen játék lenne?

Figyelt kérdés

Leginkább az első rész rajongóinak szól a kérdés. De nem baj, ha mondjuk a három a favoritod. :D


Egy ötlet jutott eszembe, ami persze nem fog megvalósulni, de azon elgondolkoztam, vajon tetszene-e a Max Payne játékok fanjainak?


Visszatekintés lenne az első rész idejébe, New Yorkba, de a legfőbb változatosság az, hogy a főszereplő nem Max Payne. A címnek sem kéne feltétlenül Max Payne-nek lennie, maximum az alcímnek. A főszereplő egy rosszfiú, aki csak eleinte rosszfiú. Abba a csapatba tartozik, akik elintézték Max feleségét és gyerekét. Kísérőként küldték a Payne házhoz, és amikor meghallja a segélykiáltásokat, és a gyereksírást megpattan benne valami, és lelép. Őt is várja otthon egy család, felesége, és két kisgyerek, ekkor döbben rá, hogy képtelen ilyen áron eltartani őket. Ki akar szállni, és a játék története nagyrészt erről szólna, hogyan próbálja elhagyni a bűnszervezetet. De nem csak ennyi kapcsolat volna Payne-el, a játék során bizonyos küldetéseknél az lenne a feladat, hogy valamilyen módon segítheti Max útját az első rész történései során.


Játékmeneti különbségben egy kidolgozottabb közelharcra gondoltam (nem kung-fura :D), meg a bullet time kivételére (ez legyen Max védjegye :D), vagy pótlására valamivel. Na, ez milyen lenne?


2012. jún. 9. 03:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egész ötletes, jó a történet és az ahogy összefüggenének a sztorik egymással. Már csak meg kéne csinálni, egy ilyen MOD-ot szívesen eljátszanák.
2012. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ötletes a dolog, csak az a baj, hogy nem érintkezhet Max-el a játék történésein belül, mivel ez a Max Payne 1-ben sem történt. Gondolkozom azon, hogy valami kapcsolata lehetne a rendőrséggel, hogy esetleg miután Maxet beviszik a végén, segíthetne neki tisztára mosni a nevét, azáltal, hogy mondjuk nyomozna Max után, és rájönne, hogy egy nagy félreértés miatt üldözi őt a rendőrség is, meg lehetnének olyan dolgok mondjuk, hogy pl Vlad-ról kiderülnek olyan információk amik szerint már az első részben is csak Max-el szórakozott és igazából sosem állt mellette, meg olyan helyzetekből menthetné ki Maxet annak tudta nélkül, amik minden bizonnyal a vesztét okozhatták volna, és némiképp befolyása is lehetne arra, hogy Mona és Max nem csupán a véletlen művének köszönhetően találkozzanak a sztori folyamán. A játék végén felfedhetné magát Max előtt, és az a fejes csávó, akinek a nevére már nem emlékszem, de aki az 1. részben folyamatosan "segített" Maxnek eljutni a céljáig, a végén megölné, így a második részben már nem jönne elő.
2012. jún. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Nagyon ötletes dolgokat írtál, második válaszoló, épp ilyesmikre gondoltam én is. Hogy ugye az elsőben nem volt semmi erre utaló (már hogy is lett volna), így olyan helyzetekből menti Max-et, amikről az nem is tudhatott. Mondjuk terveztek egy rajtaütést a mocskok, ő meg megakadályozza, közben saját vonalán próbálna hazajutni, és elköltöztetni őket, mert a banda rá is rászállt az árulás miatt.
2012. jún. 10. 02:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!