Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lesz a jobb?

Lázár Péter kérdése:

Melyik lesz a jobb?


2012. jún. 8. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem MOH , mw3 után tököm tele lett a coddal pedig addig nagy cod fan voltam..
2012. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen a moh
2012. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom nekem a black ops 2 túl modern, de atól még codos maradok.
2012. jún. 8. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon Cod-os vagyok, de elmondom neked, hogy mi az az egy dolog amit gyűlölök a játékokban. Csak gondolj bele, hogy a játékmenetek során, ha tekintjük x irányt, amin haladsz, a játék oldalsó széle, amin túl már nem tudsz menni maximum 10 méter, kivéve egy-egy bázis megtartásos küldetést, amikre 2006 után már nem nagyon fektettek energiát. Ezenkívül a textúrák csúnyák, és az emberek csillognak a sötétben... de sajnos azt kell mondjam hogy nagyon szeretem a COD-ot, de lassan már azt sem tudom hogy miért. Talán azért, mert évente 1X jólesik rár napot gondolkodás nélküli lövöldözéssel eltölteni. De hiába, a COD még így is népszerű.
2012. jún. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy egy battlefield 3 vagy egy Medal of Honor szar csak már olyan régóta codos vagyok és annyira szeretem hogy már egyszerűen nemtudok átváltani egy másik fps játékra (pl: battlefield). És nem is fogok.
2012. jún. 10. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Én CoD párti vagyok. Az idei epizód is meglesz. De amúgy megvan a Medal of Honor 2010 és a Battlefield 3 is. Utóbbi annyira nem tetszik, mert múltkor 8 perc valamennyi volt, mire betöltött a szerver...
2012. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Medal Of Honor viszi a pálmát.Ennyi.
2012. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már egyértelmű, hogy Black Ops II :)
2013. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!