Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hiba lépett fel az alkalmazás...

Hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben. További infót a Naplóban olvashatsz. Ez mi? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

A sims 3 és pár kiegészítőjét felraktam nemrég a gépemre. rendesen futott is, amíg le nem töltöttem egy Ultimate csomagot és azt fel nem tettem. onnantól kezdve nem idnult el. le is töröltem egyből, de még mindig nem jó. leszedtem az egész játékot a kiegjeivel, amjd visszaraktam. ezt kb 3x csináltam meg. Még mindig nem jó, azt írja: Hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben. További infót a Naplóban olvashatsz.

már minden próbáltam, de semmi nem jó! értelmes válaszokat várok köszönöm!!



2012. jún. 7. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredeti vagy hackelt letöltött verzió?
2012. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Letöltött. Próbáltam már a REPACK és a Razor verziót is. Mindegyiknél ezt írja ki, vagy: nem jogtiszta kiadvány. Ncore-ról töltöttem le az összes fent lévő verziót. Egyikkel sem megy:S Nincs fölös 10k-m játékokra :/
2012. jún. 8. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Cracket is biztos jól raktad fel?
2012. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos, el is indult és amikor bejön a városválasztó, akkor dobja ki az üzenetet.
2012. jún. 8. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor valszeg hibás a verzió avgy nemtudom ,

probáld meg újratenni , ha akkorse akkor szedj lée másikat.

2012. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de nem jó...:/ Az, hogy Windows 7-em van, beleszólhat esetleg?
2012. jún. 9. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!