Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok fellépni wow...

Hogyan tudok fellépni wow tauri szerverére?

Figyelt kérdés
Mert le van töltve a 3.3.5 ös patch csak mikor bejelentkezem akkor kiírja hogy download update és felakarja rakni a 4.0-s patchet és már átírtam az a reamlist-et is Innen szedtem le: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. jún. 6. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


3. Realmlist átírása


A WoW könyvtárában található Data\enUs\realmlist.wtf vagy Data\enGB\realmlist.wtf nevű fájl tartalmát egy szövegszerkesztő programmal (pl. Jegyzettömb) módosítani kell, hogy az arra a szerverre mutasson, amelyiken játszani szeretnénk.


A Tauri szerver realmlistje hu.logon.tauri.hu, ebből következően a fájl tartalmának set realmlist hu.logon.tauri.hu-nak kell lennie.


4. Parancsikon módosítása - TLauncher esetén kihagyható


Az utolsó szükséges lépés az, hogy az Asztalon/Start menüben lévő WoW parancsikont átírjuk, hogy a kitörölt launcher.exe helyett a wow.exe-re mutasson.


Vagyis ha asztali ikonnal indítod, akkor a launchert indítja, ami update-el, de ha a Wow.exe-t indítod a mappájából, akkor elvileg jónak kell lennie.

2012. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden megvan csinálva és mégis a belép a játékba bejelentkezem és frissíteni akarja átírtam azt a szart is, a wow.exe-s et is, a patch ami van most rajta 3.3.5 Verzió 12340 és senki nem tudja mi a baja
2012. jún. 6. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Az igen apukám, akkor nekem sincs fogalmam se. Elvileg, ha a WoW.exe-vel indítod, átírt realmlisttel, akkor nem is ugorhatna fel az update, mert ez csak eredeti szervereknél van. :S


Windows 7-t használsz? Nálam ott egyszer előfordult, hogy nem tudta elmenteni a realmlist fájlt, mert rendszergazdaként kellett ügyeskedni, bár ezt már biztos ellenőrizted. Próbálj érdeklődni a tauri chat oldalán, hátha tudnak segíteni.

2012. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!