Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a PS2 CD?

Miért nem indul el a PS2 CD?

Figyelt kérdés
Megszereztem 2 régebbi PS2-es játékot : Star Wars Racer Revange , és Quake 3 Revolution. Az a baj, hogy ezek CD méretű képfájlok, és ha ki írom őket DVD-re, simán indul a PS, és az ember már azt hinné el is indul, de jön egy fekete háttér egyetlen fehér mondatta, ami kb azt írja, hogy a lemez nem játszató le ! Hogyan írjam ki ? (4x-esen és 2x-esen is próbáltam!)

#PS2 #írás #PS2 Írás #PS2 Játék Írás
2012. jún. 5. 12:16
 1/5 Queasy ***** válasza:
A PS2 cd lemezeket is lejátszik, próbáld meg azzal.
2012. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pl másolt PS1-es játékokat nem játszik le, ezért gondoltam nem is próbálok meg PS2-es játékot Cd-re ki írni ! Elképzelhető hogy úgy jó lenne ? Különben azt sem értem ,hogy a PS1-es játékokat miért csak eredetibe viszi ?! ...
2012. jún. 5. 13:28
 3/5 Queasy ***** válasza:
Próbáld ki, legfeljebb bukták egy cd-t, nem nagy áldozat. Viszont ezt a ps1-es problémát én sem értem, lehet, hogy a chip nincs erre felkészítve, bár ezt nem tartom valószínűnek.
2012. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Queasy ***** válasza:
bukták = buktál* :)
2012. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy most válaszolok, de lehet hogy megpróbálom !
2012. jún. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!