Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 -ban franciaországban...

Sims 3 -ban franciaországban 3-4 küldetés után nem ad több küldetést. Miért van?

Figyelt kérdés

Megvan az Alapjáték, Világ körül, Álomállások, Leszáll az éj, Házi kedvenc. Mind eredeti, egyszerre vettem (nem használtan, hanem újonnan mindet), egyszerre telepítettem. Kiegészítő tartalmak a Store-ból és a bazárból vannak, talán egy-két ruha és haj van máshonnan.

A probléma az, hogy ha másodszor utazok franciaországba, akkor miután befejezem az első utazásból félbemaradt küldetést, utánna néhány gagyiküldetést még bead (kérj randit, fogj békát), esetleg 1 rendesküldetést, aztán már semmit. Csak olvassa a hirdetőtáblát, de annyi. Küldetés nincs. Ha már teljesen kész Egyiptom és Kína, azután sem tudom befejezni Franciaországot. Többször kezdtem újra a játékot, de nincs változás. Többször telepítettem újra is ez miatt, de semmi. Frissítése naprakész.

Valakinek van ötlete?

Előre is köszönöm!



2012. jún. 5. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

1.A Simsben másnap is is ugyanez a helyzet?Egy nap korlátozott számú küldetés van.


2.Vedd ki az egyedi tartalmaidat,és nézd meg úgy.Ha így sem működik,telepítsd újra,és ne rakd vissza az egyedi tartalmakat.


3.Ha így se jó,írj a mysims.hu interaktívjába vagy írj a lányoknak ott személyes levelet,de az üzenetbe mindenképpen írd bele,hogy az előző kettő verziót már kipróbáltad.

2012. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Ja,és kaphatok lájkot? :)
2012. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen másnap is ez van, sőt a 10. kiutazáskor is...

Megpróbálom a telepített tartalmak nélkül még.

A mysims-re írtam, szerintük bug, s nem sokat tehetek, csak 1-2 külföldi oldalon írtak hasonlót. Valami master controllert említettek, hogy azzal talán előcsalogathatom a küldetéseket, de én sajnos nem értek a mod-okhoz...

Választ köszi, like ment!

2012. jún. 11. 08:36
 4/4 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!!!

Nem egyedül utaztattam a simem, hanem a feleségével. Ha kb 10x rámentem a hirdetőtáblára a csajjal, akkor kapott egy gagyi küldetést (fogj békát, randiszervezés...), s ezzel párhuzamosan a kérhettem egy normális küldetést a pasinak, így sikerült megcsinálnom Franciaországot is!

Egy gagyi mellé egy normálisat kérhettem, a következőhöz küldetéshez újra kellett kérni a csajjal egy gagyit.

2012. okt. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!