Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondjatok már olyan jó pc...

Mondjatok már olyan jó pc játékokat ami hosszabb időre lefoglal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
WoW, Oblivion, Skyrim, Witcher: Assassin of Kings.
2012. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

GTA

STALKER

NFS

UEFA,FIFA

SIMS

Titan Quest

2012. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Tudni kéne milyen stílusú játékokat szeretsz.
2012. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát igen leírnád milyen műfaj engem pl warcraft 3,wow,hon,lol diablo 3 ,fifa és cod 4 kőt le de nem biztos hogy téged is. Skyrm amúgy jó nincs multi így ha kijátszódat meg fogod unni elég hamar ergo nem köt le olyan sokáig de letölteni érdemes.
2012. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kijátszása is úgy 50-100 óra között mozog, azért az is hosszú idö. :D
2012. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Skyrimot nem lehet megunni mert ha végeztél a játékkal (min 50 óra) akkor csinálsz egy tök más karaktert és egészen másképp alakítód a történeted. Szinte végtelen mennyiségű lehetőség van benne.


De van még a Total War széria, GTA-k, L.A Noire, Battlefield 3 multi, Fifa, Mass Effectek, Dragon Age,

2012. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ki nyomtam a skyrimet de utána még 1x már nem akartam ki nyomni ugyanaz a fő száll szóval annyira már nem külünbözik a játék és 40 óra alatt kb ki lehet nyomni persze lehet sok melléküldetést is csinálni de az nem olyan érdekes mint a fő száll. Szerintem 1 átlag embernek 70 óránál többet nem ad a játék viszont 1 átlag multis játék több 100 is. warcraft 3 vagy half life 2 pl nagyon jó mert sok csinált map van így olyan mintha tejesen más játék lenne. például alap w3 nem nagyon nyomtam viszont neten haverokkal már több 100 órát nyomtam és még mindig van új pálya amit szívesen nyomok.
2012. jún. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Space Rangers, Call of Duty 2, Gta San Andreas, Swat 4,

Terrorist Takedown 2-3,Max Payne 1-2,Minecraft,Sims 2-3


De jó lenne tudni a géped adataid...

2012. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Fallout 3,new vegas,meg nemtudom mikor jön ki a 4 :D
2013. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sims sorozat
2013. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!