Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gears of War 2-3 vélemények?

Gears of War 2-3 vélemények?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? És ha már itt tartunk, Crysis 2?
2012. jún. 3. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

GoW 2 lett a legjobb !

Mivan a crysisal?

2012. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát hogy az milyen, megéri-e, stb.
2012. jún. 4. 14:59
 3/4 legolasarcher1 válasza:
nekem a gears 3 játékélménye tetszett a legjobban. a crysis 2 pedig grafikailag atom, nekem story nem jött be, de másnak talán igen.amúgy jó kis sunyulós, láthatatlan assassinos játék:)
2012. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pr0d válasza:

Egyértelműen a 3. rész az eddig legjobbra sikerült GOW rész.

Hogy miért?


Azért mert végre javítottak olyan dolgokon is amik eddig elvoltak rontva.

Pl.: Végre van egy élvezhető többjátékos online módja is.

Jobb grafika, nagyobb választékú fegyverarzenál.

Több és jobb karakter. És aztán nem beszélve a fegyver színezésekről, meg a remek pályákról.


Amúgy meg grafikát tekintve eléggé nehéz választani, hogy GoW 3 vagy Crysis 2, mivel az Unreal technology-s grafikai motor meg a Cryengine grafikai motor ugyan olyan élethű textúrákat képesek nyújtani. Viszont ha minden áron választani kell, akkor a részletekben kell keresni a hibát és akkor azt kell, hogy mondjam, hogy a Crysis 2 a jobb.

Márpedig azért, mert a GoW készítői eléggé eltértek az élethű karakterábrázolásoktól, az hogy mindenki teljesen óriási és kigyúrt, szerintem ez absztrakt és nem reális. :/ A másik pedig az Unreal-os grafikai motor lassúsága. Néha nagyon későn tölti be a textúrákat és ez nem is idegesítő csak olyan mindig feltűnő dolog. :)


Crysis 2 grafikájába meg csak ott tudnék belekötni, hogy még túlságosan elhúzza a játékosok net kapcsolatát és nem tudták még máig se kijavítani ezt a késleltetést, ellenben a GoW 3 ezt áthidalta az 2. részhez képest már nem mutatkozik a net kapcsolaton, magas késleltetés a nagy grafika végett.


Végszónak csak annyit, hogy mind2 játék szuper, de ha online szeretne bárki is játszani ezen játékokkal, akkor én minimum a 15 megás netet ajánlanám, MINIMUM (!)

2012. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!