Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Neocron 2-vel játszik valaki?

A Neocron 2-vel játszik valaki?

Figyelt kérdés

Nem rég találtam rá erre az Akció sci-fi MMORPG-re.Elég régen a piacon van már,de szinte semmit nem lehet hallani róla.

Valaki esetleg játszik rajta vagy játszott már vele?


Igaz van 10 napos trial de nagyon sunyi módon csinálták meg.Ugyanis a játékra kötelezően elő kell fizetni és arról van szó hogy az első 10 nap ingyenes de ha 10 nap lejártával az ember nem mondta le az előfizetést,azonnal levonják a pénzt a 10 nap lejártával..De ami nagyon gáz és elég alamuszi megoldás,hogy az előfizetést lemondja az ember,10 napot vesz igénybe,micsoda véletlen.Szóval ha valaki nem mondja le az előfizetést azonnal ahogy elkezd játszani,csak pár nappal később,a 10 nap eljárás idő miatt,át csúszik a 10 nap próba időn és levonják a pénzt még mielőtt az előfizetés megszünne.És furcsa mód a kártya adatokat sem lehet eltávolítani 10 napig adatok ellenörzésére hivatkozva...Szóval nagyon alamuszi,sunyi bandának tűnik a játék fejelsztője,de a játék egész jónak tűnik ezért szeretném mások tapasztalatát meghallgatni róla,ha van valakinek.


Előre is köszönöm.



2012. jún. 2. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egész jó de én csak 10 napot akartam kipróbálni és kérték a kártya adatokat nem tudtam miért de gondoltam semi különös és megadtam és pár napal késöbb a számlából levonot egy halom pénz és amikor megtudtam anyáztam szóval azóta sem játszok rajta nem éri meg az egész.
2012. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én nem próbáltam ki de elég sunyi ahogy elátom ajánlani tudom a cabal online-t teljesen ingyenes nagyomn jó játék én 2 éve játszok rajta és nagyon jó
2012. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja caíbal online próbáld ki énis ajánlani tudom!
2012. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cabal online az jó!!!
2012. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Hát azt hiszem akkor hagyom én is,már csak azért is mert a hivatalos oldalon úgy nézki mintha már nem fejlesztenék.A jelenlegi 2.2-es verziója évekkel ez előtt jelent meg,azóta semmi.Az utolsó hír az oldalon 2009-es..Szóval nem igazán látszik hogy fejlesztenék a játékot...Kár,már régóta keresek valami igazi akció sci-fi MMORPG-t,örültem hogy végre találtam valamit de ez így szívás :(

A havi díjat fizetném én ha jó,de így hogy adjam meg a kártya adatokat,fizessek elő a játékra lényegében még mielőtt dönthetnék hogy akarok-e fizetni és csak 10 napom van dönteni,sőt nem is 10 napom csak pár percem,mert ha nem mondom le azonnal akkor leveszik a pénzt a számlámról,inkább nem foglalkozok vele.

Nem értem miért így csinálták meg,szinte minden MMORPG-ben megéri a fejlesztőknek hogy a próba időre nem kell kártya adat,előfizetés.Majd ha lejár a próba idő és akar még játszani az ember akkor fizet.

Ilyennel még komolyan nem találkoztam hogy elő kell fizetni akkor is ha csak ki akarja próbálni az ember és ha nem kell akkor mondja vissza..Nagyon sunyik ezek.És akkor még nem is fejlesztik aktívan a játékot a kártya adatokat pedig nem lehet eltávolítani x ideig amit nagyon utálok.Nem szeretem a kártya adatokat bármilyen rendszerben tárolni,pont azért ami az elsővel történt.Ha fizetni akarok fizetek,utána törlöm.Nekem ne tárolják és vonjanak le semmit.Na mindegy ők tudják,de szerintem nekik sem éri meg így máskülönben fejlesztenék és csak lehetne hallani róla valamit,de nem lehet kvázi nem is sokan játszhatnak vele...Hát ha nekik így jó.Pedig elég jónak tűnik,ha ezen változtatnának szerintem sok ember kipróbálná,főleg ha micropayment-re váltanának.


A Cabal-al még nem játszottam,de ahogy látom az inkább fantasy.Biztos jó,de én személy szerint már unom a fantasy,középkori MMORPG-ket.Olyasmit keresek amiben lőni lehet de nem úgy hogy kijelölöm az ellent hanem mint egy FPS vagy TPS játékban és modern akér jelen időben játszódik.

Azért köszönöm,majd talán megnézem a Cabal-t egyszer.

2012. jún. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!