Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok a Smurfs' village...

Hogyan tudok a Smurfs' village játékban barátokat meghívni/hozzáadni?

Figyelt kérdés
Ha Te is játszol vele, akkor lennél a szomszédom? :)

2012. jún. 1. 17:20
 1/4 anonim válasza:
Én játszok vele 4 Még aktuális ?
2012. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Időközbe rájöttem magamtól is, de attól még lehetünk szomszédok :)
2012. okt. 6. 21:26
 3/4 anonim válasza:
Le tudnád irni hogy hogyan kell? barátnőmet szeretném barátomnak a törpöknél mindkettőnknek androidja van..tudnál segiteni?
2012. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azt tudom leírni, hogy iphonenal hogyan kell, androidhoz egyáltalán nem értek, de lehetséges, hogy ugyan úgy kell mindkettőn :) szóval: először is regisztrálni kell a game center-en (erre nem emlékszem hogyan kell, ezer éve csináltam). miután ez megvan, akkor egyikőtöknek fel kell kérni a másikat barátnak (nálam alul ki kell választani, hogy 'barátok', utána pedig a bal felső sarokban rá kell nyomni a '+'-ra), aztán a címzetthez a nevet, amivel beregisztráltatok. a másiknak el kell fogadnia a felkérést, és így lesztek csak barátok. ha ez megvan, akkor utána beléptek a játékba és ott a bal alsó sarokban lévő kis táblára kell nyomni, amin egy kis gombaház és egy 'x' van. így már ott kell lennie :) ahhoz, hogy lásd a szomszédaidat internet kell. a game centerhez nem tudom, hogy kell-e, de szerintem oda is. remélem érthetően írtam le és sikerül megcsinálni :)
2012. nov. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!