Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 miért írja ezt...

Battlefield 3 miért írja ezt ki a Battlelog?

Figyelt kérdés
We are aware of the stats losses occuring and are working on a fix. ?? Nálatok is van ez? Milyen adatokra gondolhatnak?

2012. máj. 30. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Most kicsit megzavarodott a battlelog, van akinek például lenullázza a statját, vagy rosszul írja az adatokat.
2012. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Igen, tudjuk hogy a statok néha eltűnnek, tisztába vagyunk vele, és már dolgozunk a javításon"
2012. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, nekem meg a játék rossz 2 hete lassan elvileg holnap jön egy patch talán az megoldja a gondokat.
2012. máj. 31. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett ez a battlelog...annyira gagyi,sokkal jobb lett volna sztem ha lenne a játéknak menüje mint minden más játékba,úgy mint CoD-ba vagy BFBC2 stb..
2012. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A facebookot próbálta meg lecopyzni, nem sok sikerrel.
2012. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem jó lett, látod a haverok eredményeit, mit szereztek meg hol játszanak, nem rossz szerintem.
2012. jún. 1. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!