Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok ingyen letölthető...

Mondanátok ingyen letölthető játékokat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok de pl.: a plants vs. zombies azt szeretem de az öldöklőseket nem igazán...szóval vmi. ötlet?
2012. máj. 29. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

WoW : Igaz azt híresztelik hogy a kockák játéka de sok felnőtt nő/anyuka játszik eredetis nagyon klánokba(ismerek jó párat)


Lányosabb : Sims(ek), Sim City(k), Sport játékok(foci,nba,madden,nhl) , Versenyzős játékok : Autós (pl:dirt3,nfs) Extrémebb(TH:American Westland)

Single RPG-k , igaz az öldöklős , de van sok játék aminek ku*vajó története van: Gothic,Fable,Witcher,Mass Effect,Binary Domain,SKYRIM,OBLIVION


Esetleg MOBA játékok , igaz ölősek , de nemlátszik benne a vér meg ilyesmi : DoTa(van róla 1 bhunter számxd),LoL,HoN


Vagy RTS-ek(statégiai) : Legjobb a Starcraft 2 szerintem (ebben tuti nemleszel viláűgbajnok , koreaiak 1200parancsot adnak ki percenként)

2012. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm am ne higgy nyomulósnak de...hogy hívnak...mert lehet hogy ismerlek ...legalább keressztnevet...ezt amúgy arra alapozom h van egy barátom aki ugyanennyit tud a játékokról...és mégegyszer nagyon köszönöm!!!
2012. máj. 30. 12:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi tévedtem nem hiszem h ismerlek...hihi...mégegyszer bocsi és köszi!!
2012. máj. 30. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!