Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi kell ahhoz hogy valaki egy...

Mi kell ahhoz hogy valaki egy MMO játékban GM legyen?

Figyelt kérdés

Hogy szokott ez menni?Mi alapján válogatják ki mondjuk egy MMO indulásánál hogy ki lesz GM és kikből válogatják?Meghirdetik,vagy házon belül,ismerettségi körben odják meg?És a GM-ek kapnak fizetést érte hogy fentartják a "rendet" az MMO-ban és segítenek a problémákban?


Vannak (bonyolultabb) MMO-k amikben kezd elterjedni a "mentorkodás" is,aminek a lényege hogy egy tapasztalt játékos fel vállalja egy kezdő útbaigazítását,tanítását,ellátja mindennel ami kellmég el nem ér egy bizonyos szintet és ez némi áldozatot is jelent a mentor részérol a ráfodított időn túl.És ezért kap némi játékbeli juttatást mint speciális item-eket,XP vagy valami.És erre bárki jelentkezhet.bárkiből lehet "mentor".

De kikből lesznek a GM-ek?



2012. máj. 29. 16:19
 1/5 anonim válasza:
Csá háth az úgy megy hogy mikor készül a szerver kikiáltanak valahol (facobook) hogy gm felvétel van! nos annyi az egész hogy jelentkezel majd kérnek tőled dolgokat hogy miket tudsz a metinről meg hogy mért akarsz GM lenni meg hány éves vagy meg ilyesmi stb és ha megfelelsz az elvárásainak akkor GM leszel vagy GA/SA/SGA/SGM/TGM STB..
2012. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocs az lemaradt hogy ezé ti nem kaptok szerintem semmit :) háth talán valami egyedi cuccokat kapsz vagy valami és ez mindenre jó amit leírtam 1. nek (metin2, WOW, vagy akármilyen mmo)
2012. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha tort, ha eredeti, a jatek/szero foruman meghirdetik hogy van gm felvetel

de torton nem kapsz semmit, eredetin meg normalis munkahelynek szamit, fizuval

2012. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a wowból indulunk ki , sehogy .. Legalábbis nemtudok magyar blizzardosról , nem is hallottam.

Ugye gm-ek többségének a munkája a GM-ség.. ellentétbven 1-2 mmoval ahol 14évesek versengenek a gm helyért.. (pl m2..)

2012. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem végülis hirdetik a pozíciót a közösség tagjai között és az alapján dől el ki lesz GM,hogy a jelentkezők küzül kinek van nagyobb tapasztalata játékkal,ki tud többet a játékról hogy mi hogy van.És van ahol megfizetik a GM-eket és van ahol csak extrákat kapnak.


Nagyon köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a pont.

2012. máj. 31. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!