Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 ERROR 12 Mi a teendő?

István_D kérdése:

Diablo 3 ERROR 12 Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a Diablo 3 mat, és regisztráltam a bettle. Net re illetve aktiváltam a regisztrációt és a diablo 3 játék hozzáférést is, de mikor belépek és beírom a bettle. Net -es e-mail címem és jelszavam akkor kiírja hogy nincs a játékhoz hozzáférési jogom vagy mi.

2012. máj. 28. 17:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és beállítottam a régiót is európai és british re
2012. máj. 28. 17:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mégse regisztráltál a battle.net-re rendesen. Ugye eredeti a diabló-d?
2012. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem eredeti :S

Mert ha nem eredeti akkor semmiképp sem tudok majd vele játszani?

2012. máj. 28. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
A Diablo 3-mal csak eredeti játékkal lehet játszani. Vedd meg!
2012. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2012. máj. 29. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért erősen naívakat tudtok néha kérdezni:)


Nem, a tört verziókkal nem hiszem, hogy bejutsz a bnetre.

Két lehetőséged van ha játszani akarsz vele:

- megveszed és korlátozás nélkül játszhatsz (már ha nincs karbantartás és van neted)

- szerzel guest passt vagy vársz két hetet és ingyen játszol a Starter Editionnal. Korlátozásban lvl 13 karakter korlát és act 1 Skeletron King quest korlát van. Más nincs. Ha később megveszed, akkor az indított karaktereiddel tovább is mehetsz és elérheted az aukciós házakat is.

2012. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nos lehet naív a kérdés egy hozzáértő szemszögéből, de tudtommal ezért van ez az oldal, ha kérdésed van felteszed.

Nem vagyok egy nagy kocka, sajnos nem tudtam hogy ennél csak az eredeti lemezzel lehet korlátlanul játszani, az eddigi Diablo részek nem ilyenek voltak.

De köszönöm a választ hasznos volt.

2012. máj. 31. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
van tört szeró már.. énis tolom, csak bugos..:/
2012. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentre a az eredeti potolótól:

Kb azt kérdezted, hogy tört játékkal lehet-e használni a hivatalos szervert ahol alapból azonosítják a hozzáférésed és a accountodhoz játék előtt VALÓS játékkódot kell rendelni. Azért ehhez nem kell kockának lenni, hogy sejthesd a választ.


A Diablo 2-t se tudtad tört játékkal/kóddal a hivatalos szerveren nyomni. Max kalóz/klónszservereken.


Nem akartalak megbántani, de most legalább tudod. Elvileg 1-2 nap és a starter verzió elérhető lesz guest pass nélkül mindenkinek...

2012. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, na remélem akkor végre sikerül majd.
2012. jún. 20. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!