Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Merre találhatom a 3. csövet?! :D

Merre találhatom a 3. csövet?! :D

Figyelt kérdés
Szóval. Amnesia: The Dark Descentben megvan a 2 cső. Mondták,hogy keressem meg a az utolsót is,de én egyszerűen sehol nem találom.:D Mindent megnéztem vagy 3x,de nincs meg.Valaki tudna segíteni,hogy hol keressem? ( lehetőleg elég konkrétat,ha kérhetem.köszönöm.:) )

2012. máj. 28. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott vagy ahol először szólal meg Alexander? Meg ahol vannak szobák balra, jobbra meg előre és van pár szoba ahol karokat kell huzigálni? Ha igen mutatok egy videót ami segít, mert így per pil nem tudnám megmondani.
2012. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam,köszi.:) most máshol vagyok elakadva.:D
2012. máj. 30. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Segítsek? Vagy ha gondolod nézz szét youtubon- van egy páros akik csinálnak végigjátszást, én mindig őket néztem ha elakadok.
2012. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott akadtam el,hogy a csatornánál vagyok.nem működik a keleti híd,és kell egy oltó anyag,hogy le tudjak menni a csatornába.de egyiket se tudom,hogy hogyan kell.:D nem találom a vakcinát.
2012. máj. 30. 19:58
 5/6 anonim válasza:
Tudnátok segíteni? Én továbbra sem találom a 3.csövet.. :S kettőt megtaláltam a raktár végén, de egy még mindig hiányzik. Kerestem ott az elején a polcokon, de sehol nincs.
2012. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hello!


a 3. csőért ki kell merészkedni a szabadba!a tanuloszobában egy helyen ki tudod törni az ablakot!ott kimész és végig kell ugrálni a párkányokon igy bejutsz a tanulo körakással elzárt részébe.ha valami még gondot okoz segitek kijátszottam az összes befejezést:)

2014. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!