Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet ilyen bénán megcsin...

Hogy lehet ilyen bénán megcsinálni egy játékot? -. - (F1 2010)

Figyelt kérdés
Ma mentem egy versenyt, 2 körrel előttem bement Button a boxba úgy, hogy több mint 20 másodperces előnyöm volt vele szemben az előnyön mikor kijött, majd a következő szektorban lecsökkent 15-re, majd 8-ra úgy, hogy nem hibáztam, és nem is voltam lassú...

2012. máj. 27. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
expert szinten játszol? Mert ott forrósodnak a gumik, és egy idő után nehéz a pályán tartani. Nem a játék béna. Minek kell ilyen kérdésekkel feltenni ezt az oldalt?
2012. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán figyelmesen elolvasnád a kérdést és nem írnál ilyen választ, ott van hogy nem is voltam lassú....
2012. jún. 7. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen hozzászólásokat a gepigeny.hu-n jegyezd NE IDE!
2012. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem ide is lehet szóval ha nincs normális hozzászólásod akkor nem kell válaszolni...
2012. jún. 8. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez :facepalm:
2012. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!