Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 Modern Warfare2 csalóktól...

PS3 Modern Warfare2 csalóktól még játszható marad a multiplayer?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy MW2 ben úgy tudom nagyon sok csaló van, vannak olyan szerverek ahol kicsit kordában tudják tartani őket? Vagy nagyon idegesítőek ha csalnak?

Vagy már csak a single ért megéri megvenni PS3-ra? Singlet kicsit játszottam PCn.


2012. máj. 27. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs sok csaló. Nagyon túloznak ezzel.

Én nagyon régóta multizok és még egyetlen egy csalóval sem találkoztam.

Bár lehet, hogy jól rejtegeti, hogy csaló, de akkor nem mutatta ki.

Kevés a csaló, csak azok fújják fel a dolgot, akik találkoztak már velük. De amúgy kevés van.

2012. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik haverom nagy codos, nem találkozott sok csalóval, viszont egyszer kapott egy olyan hacket, hogy felfejlődött lvl75-re vagy mennyi volt a max, miközben talán 30 körül járt.

De amúgy tényleg nem olyan véses.

2012. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró, ha van is.
2012. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem zavaró, ha van is."

áá persze,hogy nem...csak elrontja mindenki játékélményét. ha van akkor meg lemész a szerverről. PC-n tört szervereken sokkal durvább :S

2012. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!