Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok konvertálni...

Hogyan tudok konvertálni számítógépről ps2-re játékot?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy.Játékot "konvertálni" csak úgy egyik platformról a másikra nem lehet.A játék fejlesztőjének kell átportolni és csak ő tudja.Ha nem tette meg szóval az adott játékot nem adták ki PS2-re akkor nincs mit tenni,ha pedig megtette akkor az adott játék PS2 verzióját szerezd be.A PC-set te nem tudod PS2-re portolni.
2012. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz
2012. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam hogy a netről letöltök ps2 játékokat és ezt írom lemezre és valamilyen programmal konvertálom, nem pedig a pc játékot konvertálom ps2-re.
2012. máj. 27. 22:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Az nem konvertálás,nem kell átkonvertálj semmit.

A lemezek most mindegy hogy PS2 vagy PC vagy akármi,iso-ban,lemezképfájlban vannak.A lemezképfájl tartalmaz minden adatod és a lemezképfájlból csak ki kell irnod az adatokat lemezre.Például az imgburn-el ezt megteheted,ingyenes nagyon szuper progi:


[link]

2012. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tehát csak le kell töltenem a ps2 játékot és lemezre kell írni?
2012. máj. 28. 07:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Így van,na meg chippeltetni kell a PS2-t,gondolom az megvan.Csak a lemezképfejlból ki kell irnod az adatokat és kész.Az imgburn amit linkeltem ezt megtudja tenni,csak arra kell menj hogy "write image to disc".Megadod neki melyik lemezképfájlból akarod ki írni a cuccot lemezre,hol az üres lemez amire irni akarsz,mekkora sebességgel és kész.
2012. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
van egy ps2 lemezem ami karcos hogy tudnám át másolni a játékot egy máik lemezre?
2012. máj. 28. 14:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Felrakod a gépre lemezképfájlban majd a lemezképfájlból ki írod másik lemezre.Amit linkeltem progit ezt is meglehet csinálni vele,csak arra kell menj hogy Create Image from Disk.Megadod hol a lemez amiből a lemezképfájlt csinálja és hova mentse a lemezképfájlt.

Majd ugyen ebben a progiban rá mész hogy Write Image File to Disk és így birod ki írni a lemezképfájlból a cuccot másik lemezre......


De ha karcos a lemez,nem biztos hogy sikerülni fog a lemezképfájlt megcsinálni,mert nem tudja le olvasni onnan az adatokat.

2012. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

légy szíves írd le részletesen

Berakom a cd-t a meghajtóba és megnyitom innentől mit kell csinálnom?

2012. máj. 29. 16:15
 10/12 A kérdező kommentje:
boccs csak nem nagyon értem
2012. máj. 29. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!