Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz Spore 2?

Lesz Spore 2?

Figyelt kérdés
és ha igen,mikor?

2012. máj. 26. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem hinném, rögtön három okot is fel tudok sorolni, hogy miért nem.


1) A SPORE -t ugyanaz az az ember fejlesztette, mint a Sims sorozatot. Ez utóbbi sokkal sikeresebb lett, több hasznot hozott, míg a SPORE -t kevesebben ismerik. Most inkább a Sims fejlesztésével vannak elfoglalva, az nagyobb jövő elé néz.


2) Miért lenne? Szerintem nincs szükség rá, még űrfázisig eljutni is nagyon sok idő, de amikor eljutsz odáig, az egész GALAXISBAN vándorolhatsz... Annyi bolygó van, hogy lehetetlen kijátszani (vagy csak nagyon sokáig tart).


3) Ha elkezdték volna továbbvinni a SPORE -t, akkor azt hivatalosan már bejelentette volna az EA. De mivel nem mondtak semmit az ügyről, így nem sok esélyt látok arra, hogy folytassák...


Esetleg írhatsz az EA -nak, az oldalukon biztos találsz elérhetőséget. Szerintem írj egy emailt, és érdeklődd meg, hátha... Ha válaszolnak, leírhatnád ide is, mert engem is érdekelne :D

2012. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sajnálom de Spore 2 nem lessz, Helyette a Dark Spore-t csinálták meg. És a Spore sokkal jobb mint a Sims.
2012. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
szerintem lessz spore 2 de soká.
2012. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy lesz, de csak a Sims 4 után
2013. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
remélem ,ha lesz spore ,akkor nem olyan lesz mint a darkspore.
2014. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Illuminati confirmed xD

Ez lehet h hazugság de lehet hogy nem:

https://www.youtube.com/watch?v=Sn0Ma1MrI7c

2015. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemmhiszem de remélem. Nagyon jó a játék, de azért lehetne bőven fejleszteni. Nem új fázisokkal, hanem az eddigieket fejleszteni
2017. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!