Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segitene valaki megtanulni...

Horváth Kristóf kérdése:

Segitene valaki megtanulni Silkroad-ozni?

Figyelt kérdés
7év után ráuntom a Wow-ra a LoL-t is unom már, igy leszedtem a Silkroad-ot,de nem vágom mi merre hogyan, hiába bújom a magyar oldalakat.Érdekelne, hogy melyik szerveren van sok sok magyar játékos, és hogy akadna egy, aki megtanitana a dolgokra?Elmagyarázná,vagy akármi,örülnék ha skype is sikerülne vagy akár ts3.Gyorsan tanulok

2012. máj. 26. 13:12
 1/4 Farkas135 válasza:

Én 7 évet Silkroadoztam.. Ez a játék már egyre rosszabb,ha az International ,azaz az eredeti részét nézzük.. már 130 a maximum szint, amit kézi öléssel nem lehet elérni, főleg, hogy az exp ratet is levették... Le kell töltened Bot-ot, ha igazán akarsz játszani, de azok általában fizetősek.. kb havi 1-2 ezer ft.. Na ha ez meg van és nagyon sokat tud futni a géped, hogy öljön a karaktered, akkor ezután nagyobb szintre jutsz, amin már csak úgy lehet jó (pvp-ben), ha veszel prémiumot illetve Devil spiritet (ez ad plusz hp-mp-t)ez havonta szintén kb 3-4 ezer ft.. Mire felmész maximum szintre és kifarmolod a kellő SP t a skillekhez az kb 1 év.. Szerintem a Silkroad a legjobb játék, de már kicsit meguntam.. Ha ingyen akarsz játszani és élvezni akarod a játékot akkor meny valami tört szerverre.. ezeken kb 1 hét alatt felmész max szintre és élvezheted a PVP-t,job ot stb...

Játékról: Van kinai meg Európai karakter. Kinai karakterből van blader,nuker,bower,glaives(az egy nagy lándzsa szerű fegyvert használ). Nuker kivételével ezek mind Full STR esek.. Van Spear es meg Sword-shield-es nuker.. a Spear nuker egy kicsit hybridként a sword shield nuker meg full int ként erős... A glaive/spear skillek ugyan azok ezeket a Heuksal részen találod. A sword skilleket a Bicheon részen a bow skilleket a Pacheon részen.. ezek mellé ha STR es karid van akkor Fire-Cold ot told ki vagy ha gyengíteni akarsz akkor Fire-force.. blader nagyon erős Fire-force al.


Vannak az europai karakterek. Ezek közül van a wizard, ami a legerősebb.. ez a karakter Unique ölésre és karakter húzásra jó.. ez mindenféle képpen full int legyen.. Ha nem akarsz túl sokszor halni, akkor cleric et told mellé.. ez ad healt meg védelmet.. Minden eus kari-hoz a cleric et húzd ha erős akarsz lenni.. Bard az inkább csak buffolásra jó..


Skill pointot (SP)-t úgy tudsz gyűjteni, ha magas a GAP od.. ez a karakter szint és a mastery szint közötti különbség.. Legnagyobb GAP a 9.. efölött már nem fogsz több SP t kapni egy mobtól..


A ruhákat lehet Blue-zni és plusszolni.. pluszolni elixírekkel tudsz és az ékszeresnél tudsz venni Lucky powdert ami növeli a success-ratet.. +5 fölött, ha nem sikerül a plusz akkor eltünhet az item illetve piros lesz.. Ha piros lesz akkor csökken a durability...


Ruhák: kinai karakternek a szintjéhez van kötve, hogy mekkora szintű ruhát tud felvenni, Europainak meg a mastery szintjéhez..

2012. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Farkas135 válasza:
sroinfo.com on találsz tört szervert
2012. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! sokat segitettél (:
2012. jún. 18. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
ohh, a jó öreg Silkroad... Mennyi szép emlékem van róla, lehet nosztalgiából leszedem.. Csak már kár, hogy nem a régi, mikor bejött a 110 cap már le is szedtem, de mindig föltettem. De azért jó látni, hogy vannak akik még elkezdenek vele játszani... na mindegy
2012. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!