Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends kérdés?

League of Legends kérdés?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, tervezem megvenni az első championomet, mert egyszer elég szépen szétalázott azzal egy ember meg az egész csapatot, de még nem sok champpel játszottam, szóval nem venném meg most, hanem inkább kipróbálnék még másokat is, a kérdésem: mindig ugyanannyiba kerülnek, vagy vannak akciók?

Mert elég olcsó a többihez képest, és ha akciós akkor nem szeretnék lecsúszni róla.



2012. máj. 25. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

mindig ugyanannyiba kerulnek,

de csak azert mert valaki elfeedelt es laposra verte a te csapatod meg nem kiztos hogy neked is menni fog, melyik champrol lenne szo?

2012. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, sőt, 100%, hogy béna leszek vele az elején, de ha sokat játszok vele és olvasok pár guide-ot előbb-utóbb talán nekem is menne.

Amúgy kettőn gondolkozok, Poppy vagy Voliber, csak meglepődtem, hogy Poppy ha jól emlékszem még 500 IP-be sem kerül, a championok többsége meg 6300-ba.

2012. máj. 26. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
a regi champek olcsok, minel ujabb, annal dragabb,
2012. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az új hősők 6300. Tévhit, hogy árfüggő a karakterek erőssége. Tudniillik b.melyik hőssel lehetsz profi, bárkit megverhetsz b.milyen karakterrel ha ügyes vagy vele, szóval fel a fejjel. Sorakát is láttam, hogy megver egy brandet, szóval lehetetlen nincs a Lol-ba, ha azonban tényleg OP karaktert akarsz az elején akkor Master Yi-t vedd ki, neki a ráugrást spammolva verhetetlenné teszi őt, mindenképpen AP -ra (abilityre) gyúrd, majd ha lesz elég IP-d a későbbiekben akkor Riven-t tudom neked ajánlani, nem nehéz vele megtanulni játszani és szinte verhetetlen akármelyik Lane-n. Remélem segítettem a válaszommal kedves kérdező :)
2012. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Son ***** válasza:
Szintén Master Yi-t ajánlom. Lególcsobb és talán leginkább OP (túl erős) champion. Játszani nem nehéz vele szerintem, és a buildje sem vészes.
2012. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!