Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok egy jó építkezős/harcol...

Tudtok egy jó építkezős/harcolós stratégiai játékot?

Figyelt kérdés
Anno rengeteget játszottam Strongholddal (sima, crusader, annak a változatai) Medieval 2-vel, Rise of Nationsszel Warcraft 3-mal, Knights and Merchants-al, de egyszerűen mostanában nem találtam olyan játékot ami tartana valami egyensúlyt a városépítgetés és a harc közt (Starcraft 2 nem nagyon érdekel) A Sim city szerű játékokat ( Anno sorozat pl) nem annyira csípem, olyan kéne amiben miután kiépítettél egy gazdaságot lehet harcolni is. De ilyet nem nagyon találok. örülnék a segítségnek:) UI: lehetőleg ne legyen régészeti korú.
2012. máj. 24. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Heroes of Might and Magic? Ajánlom a 3,4,5,6-tól. De ha 3d-ben akarod, akkor 5,6. De nem mondom, hogy a 3,4 sem jó.
2012. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dj yuri válasza:
Ajánlom a Hearts of Iron 3-at, nekem nagyon tetszet bár az elején kicsit monoton.
2012. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!