Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ért valaki a Wii Back Up...

Ért valaki a Wii Back Up Manneger programhoz?

Figyelt kérdés
Most csináltattam meg a wii-met...és ez a program van rajta...szépen futtatja is a játékokat viszont volt rajta pár alapjáték amiket az az ember rakott rá aki csinálta( személyesen nem ismerem),én is raktam már rá 2 játékot és azok is szépen futnak...viszont nincs borítóképük. Csak az alapjátékoknak... helyette csak egy nagy kérdőjel van...hogy kell borítót beállítani?

#Wii #borító #wii bakc up manager
2012. máj. 23. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a WII-n a priiloaderben bekapcsolta a update-ek tiltását akkor a Wii-vel fel kell kapcsolódj az otthoni WiFi hálózatodra. Ezután az USB Loaderben ott ahol a kérdőjeles borító van, rányomsz egy "A"-t és megjelenik a lehetőség hogy letöltse a netről a borítókat!
2012. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!