Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vki tud segíteni?

Vki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Minecraftba kicsit elkóboroltam és most nem találom a házamat.Tudtok adni vmilyen tippet hogy a legegyszerűbb megtalálni a házam?

2012. máj. 23. 13:48
 1/6 Mészáros Benjamin ***** válasza:
Ha volt ágyad és márt aludtál is benne akkor készíts egy iránytűt és az visszavezet.Reméllem tudtam segiteni
2012. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj mikor eltévedtem csináltam ágyat és kitettem a puszta közepére és mindig vittem magammal hogy mikor este van lefeküdhessek ne haljak meg.Az is próbáltam hogy magam alá pakolok 25-30 követ és hátha a magasból látom a kivilágított házat de az se volt jó mert nem láttam meg este :/
2012. máj. 23. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
én szoktam építeni egy baszomnagy oszlopot a házam mellé, és azt könnyen meglátom messziről. Meg ajánlatos egy iránytűt is craftolni, ha van hozzá elég anyagod :)
2012. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy kell iránytűt craftolni :/
2012. máj. 23. 16:15
 5/6 Mészáros Benjamin ***** válasza:

Középre egy redstone és körbe vas.Kivéve a sarkokat.

Indulj el visszafele és keress olyan pontokat amit megjegyeztél.Ha pedig nememlékszel semmire akkor szerintem hagyd a fenébe azt a házat és kezdj egy újat azon a mapon.Tipp:ha elmész a házadtól soha de soha ne aludj.Ötlet:Csinálj térképet.

Térképet úgy kell craftolni hogy középre berakod az iránytűt és körélapokat raksz.Lapotpedigúgy kell hogy 3 cukornádat egymásmllé teszel.Ha le is mentél a térképről akkoris megtudod nézni hogy kb milyen égövet meress pl havasat vagy sivatagot stb.Ezek szerint tudsz majd tájékozódni és nagyjából tudod majd mit kell keresned ahhoz hogy hazajuss.Reméllem segitettem

2012. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megoldást nem, de tanácsot adok : házadnál f3 és az xyz t kimásolod egy papirszeletkére .. Késöbb ha nem találod a házad, probálj közeledni a ponthoz
2012. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!