Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Mafia...

Mi a véleményetek a Mafia 2-ről a Mafia 1-hez képest? Kicsit nem csalódtatok benne?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 20:17
 1/7 Queasy ***** válasza:
Részemről hatalmas visszaesés volt az elsőhöz képest. Egyszer kijátszható, de semmi több.
2012. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem az első nagyon megfogott! Legalább 10X kivittem! De a kettes......Hát nemtudom mit mondjak.............
2012. máj. 21. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem valahogy a 2. Jobban tetszik
2012. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszett a kettő. Sokkal emberközelibb volt, a szereplőket is jobban megkedveltem. Sokkal filmesebb hatású volt mint az egy, lehet sokaknak ez nem tetszik.
2012. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az 1 jobban tetszett. Máig is folyamatosan játszok vele. A 2 eleje rettenetesen unalmas volt nekem. Vannak benne jó küldik de szerintem kicsit unalmas. De sok benne a káromkodás (egsézen pontosan a legtöbb a játékok közül) :D.

Aztán nem tudom hogy más is így van vele de nekem a Mafia 1-ben a börtönös pálya sokadszori kijátszás után is kínszenvedés.

2012. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nekem a 2. jobban tetszett, de lehetett volna hosszabb is a játék, 2 és fél nap alatt (persze megszakításokkal) végig vittem...a játék menüje szerint az össz játék időm 7 óra 43 perc volt...:/


L22

2012. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A második részben az nem jött be, ahogy a küldetések meg voltak oldva.Mindig ugyanaz-lefekvés, telefon csörgés-.E mellett a sztori sem jött be nem volt igazán átlátható, a karakterekből pedig túl sok volt és nem voltak kidolgozva egyáltalán.A játék pedig az első részhez viszonyítva rövid volt, melléküldetések és free ride mód nélkül.Ha az első részt értékelni kéne 100/95, a második 100/85.
2012. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!