Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3. Simsem csak fekszik,...

Sims3. Simsem csak fekszik, hangulata egyre rosszabb, nem mozdul sem magától, sem én nem tudom semmivel elmozgítani, kiírás szrint "szagolja alulról az ibolyát". Hogy lehet újra életre kelteni? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 20:37
 1/3 anonim válasza:
Az sim a sims a játék neve. Depressziós, és meghalt agyilag... agyhalott. újra kell kezdeni.
2012. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak egyedül azt irányíthatod, más simek nincsenek,akkor nem lehet. Ha van, akkor lesz egy lehetőség hogy az urnáját elviheted a tudományos laborba, és ott, lehet többször kell próbálkozni, feltámasztják.
2012. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. A férjéért már jött a kaszás, a Tudományos Laborban is jártam, Ő visszatért szellemként. Anyuska sajna csak fekszik az ágyában és nem mozdul sehova, Érte nem jelentkezett a kaszás, Ő csak ott van. A család többi tagja is él, virul, dolgozgatnak, festegetnek, stb...
2012. máj. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!