Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dj hero vélemények?

Dj hero vélemények?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire jött be a DJ hero? Illetve hogy mennyire nehéz vele "játszani" expert az tudom már elég húzós, de a hardon milyen. És hogy mennyire változatos a játék? Kösz előre is.
2012. máj. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább már a DJ hero 2. Jobbak benne a zenék szerintem (AZT KIVÉVE HOGY 1 DAFT PUNK VAN BENNE ÖSSZESEN + A dj battle-ös zenéket nem lehet egyedül játsazni) de a DJ hero zenéi vanna k a 2-re is


Ha tudsz angolul nézd meg ezt a kis rewievet róla Angry Joe-tól (jól elmagyarázza, sokszor vicces :D). [link]



ha nem akkor röviden szólva:

Amiért szeretni fogod:

- Nagyon jó zenék vannak benne

- Jobb irányíthatóság, új fajta elemek vannak benne (a Freestyle scratch-t szerintem érted de a crossfadinget és a Freestyle FX-et meg én nem :D)

- Snow: informer zenéje :D

- DJ battle mód


Amiért nem szereted:

- Kevés daft punk

- Nem lehet sajár kreált DJ-d (max az avatárod)

- Nem lehet a dj battle módos zenéket egyedül játszani

2012. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazándiból most rendeltem meg úgy együtt keverővel, és mind a két játékkal.
2012. máj. 15. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az a keverő vagy dj pult agy minek nevezzem :D?
2012. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link] itt vettem! :)

Még elég nehézkesen megy, és egy csomó szám nincs is benne. Pl. a Daft punk mixek nincsenek benne. Azokat meg kell szerezni?

2012. máj. 16. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. NINCSENEK BENNE DAFT PUNK SZÁMOK. Én se akarom elhinni :D. 1 darab van a DJ Hero 2-ben. Nem hogy nem lehet megszerezni a kedves készítők nem raktak bele 1-nél többet.
2012. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja hogy a mixek :D bocs nem vettem észre. A mixek sc ka DJ Hero 1-ben vannak. A 2-be nincs megamix.
2012. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!