Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red death redemption undeath...

Red death redemption undeath nightmare, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kész minden , a térképen csak a kék keresztek látszanak már, hogyan tudok átmenni a folyón? a hidak le vannak szakadva új küldetés pedig nincsa térképen...
2012. máj. 14. 17:53
 1/2 csbt válasza:
Tudnál küldeni a térképről egy képet? Mobilos kép is jó, csakhogy mégis lássam.
2012. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom, nem enged át a másik városba ugye ? :) Azért mert nem csináltál meg minden küldit. Engem azért nem engedett át mert ezt nem csináltam meg : [link] Azt hittem h az csak azt jelzi hogy ott vannak a misztikus állatok, de nem az egy küldi volt. A piros koporsókat ne csináld csak nézd hogy minden kész-e pl a filmes kész ? Amikor a pali-hoz vinni kell 1 zombit hogy csináljon filmet. Vagy a kép amit küldtem annál + meg kő ölni 5 Yeti-t szólj ha valami van ( privi-be )
2013. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!