Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3 vs Xbox360 players?

Ps3 vs Xbox360 players?

Figyelt kérdés
Olyan videó(k)ra lennék kíváncsi ahol ps3 asok játszanak az xbox360 asok ellen, persze a saját kontrollerükkel.Van ilyen?

2012. máj. 13. 10:27
 1/8 mysterion1g ***** válasza:

Én nem igazán tudok olyan játékról ami cross-platform lenne és ugyanazt a játékot játszanák egymás ellen X360-on és PS3-mon is. Ha a kontroller az érdekes akkor vannak videok ahol összehasonlítják.


Én szerintem az X360 kontrollere körökkel jobb mint a PS3, és ezt személyes tapasztalatból mondom, rendelkezem mind a két konzolal.

2012. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen maga a conti kényelmesebb de kicsit furább is ahogy a golbok vannak.Ps3-nak egyszerübb a menüje de ha a conti lemerül ps3-nál akkor nem lehet a másik contival irányítani de ha figyelsz a töltésre nem lesz semmi.BF3 ha jól tudom xbox és ps3 egyszere megy egy ugyanazon szerón.De vannak tört szerók ahova gép ps3 és xbox egyaránt csatlakozhat.
2012. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod.
2012. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Terminatorfiling, Ennyi hülyeséget rég láttam már egy válaszban.
2012. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem főképp hogy már én is voltam ilyen szerón.És nekem kényelmesebb az xbox conti.És én csak azt állítom hogy bf3 ilyen de ez NEM BIZTOS nem azt mondtam hogy 100%-ék.De láttom a szövegértés nem megy nektek...
2012. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
B*zmeg egy értelmes magyar mondatot nem tudsz leírni, ne szövegértésezz, mert tarkónrúglak te kis takony! :D
2012. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Csodálkozom... hogy még nem vittek diliházba.Nem tudom miröl beszélsz.Teljesen értelmes magyar mondatokat írok b+.
2012. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
" De láttom a szövegértés nem megy nektek..." tiszta jó a helyesírásod...
2012. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!