Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crossfire-hoz kéne hack! Ezt...

Crossfire-hoz kéne hack! Ezt találtam nem-e vírusos? -. - :D

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 17:16
 1/9 SäV válasza:

1. nem adtál linket.

2. ne csalj te p*csköszörű.

2012. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz ha mindig meghalsz ebbe a f*s mmofps játékba. a játékosok fele csal -.- a sok hülye kínai akiknek csak ilyen játékokra telik a gépük... sztem menj cod2-zni vagy valami minőségibb FPS-en amit elbír a géped.
2012. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előzőnek írnám ,hogy igaz hogy sok a cheater de sztem cod2-t ne ajánld neki, mert ott nincs 1 olyan szerver ahol legalább 1 szarfosó csaló ne lenne.
2012. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

1, ne hekkelj segg

2, ha tudsz játszani hekk nélkül is ledarálsz mindenkit akár hekkelnek akár nem

2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nem teljesen úgy van,utolsó válaszoló! Megnézném CS1.6-ba hogy milyen statot csinálnál egy speedhackes meg egy jó aimot használó ellen..természetesen párszor megölnéd de akkor sem tudod lealázni. Persze vannak még csalással is szánalmas béna 10 éves játékosok,de van aki keményen használja :S egy wallhack-es embert még le lehet darálni.
2012. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tom hogy vagytok vele de a codot kiakasztottam azt csá!Szerverre nem tudtam menni talán azért mert netről szedtem (multi p. patch) stb. ...!

Amúgy a mpgh.netről kérdeztem hogy a most a leghamarabb feltöltött---> [link]


DE előtte is vannak....

HOVA KELL BEMÁSOLNI A CUCCOT?Mert a egyik mükszik(volt vidi,a rez mappába kellet bemásolni)de a többi így nem működött....

HOVA KELL?

2012. máj. 16. 14:20
 7/9 anonim válasza:
Am cs-zek és ott ha nincsa dmin mindenki csítel...am meg általában megyek lyen 40-20 körüli statokat.
2012. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne csalj te noob :P
2013. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Admin vagyok egy Orosz CS 1.6 szerveren!

Ne csalj! Tanulj meg játszani és kész!

Neked is jobb lesz, az adminoknak is, meg a többi játékosnak is!


Egyébként a legjobb a csalóknak destroy-t adni! :3

2014. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!