Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SKYRIM vámpír szeretnék lenni...

SKYRIM vámpír szeretnék lenni hol találhatok vámpírt? Mert má sok helyen irtottam

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megsebezteted magad egy vámpírral elvileg elkapsz egy betegséget (súlyos sérülések árán). ha nem gyógyítod meg akkor elvileg átváltozol. Akkor van csak difi, ha már farkasember is vagy, mert a kettő üti egymást.
2012. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát má vérfarkas vagyok akkor nem lehetek vámpír?
2012. máj. 18. 18:31
 3/4 anonim válasza:
Lontosan, és ha netán a vérfarkasr lemondasz többé nem lehetsz, egy küldetéssel gyógyulsz ki belőle. A vámpirnak egy bájital elég, és ugy változol át ha halálközeli élményed vAn vele, 3 napig beteg vagy, és ezt az utolsó nap látszik, és mindenki ki akár nyírni. Kb ennyi, de a farkas jobb szerintem nem mondanák le ra, én is vérfarkas vagyok
2012. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez igy van amit a másik gyerek mondott én már 10 éves vagyok és 30 éve harapot meg az apukám mikor mellete aludtam. Nem jó főleg úgy, hogy egyfolytába Általánosba kell mennem mindig megjárom azt a 8évet minden évbe. minnél fiatalabb an leszel vampir annál rosszabb .Annyi a jó ,hogy szabad vagy de amikor már"vámpir,, vagy másra fogsz vágyni nem arra hogx az legyel hanem a Vér re. De ez az időszak nem örökre tart. Kb egy hónap ig ugy érzed verneklul nem tudsz élni. És egyébként nem vagyunk halhatatlanok mert ha nincs vér a szervezeted ben akkor meghalsz .A VÁMPIRNAK NINCS LELKE!! A CSALÁDOM MÁR NEM ÉRDEKEL AMIÓTA VÁMPÍR VAGYOK!! a tesom és az anyum halott!! Mert én szivtam ki a vérüket!! Tudom ha ember lennék ez fájjna a lelkemnek de most még sirni se tudok! Ne akarj az lenni én se akartam!
2015. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!