Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prince of persia the forgotten...

Prince of persia the forgotten sands. Hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=ZxflB1pDLfc a harmadik percnél, nekem nem nyitja ki a kaput, hiába állok a kőre. Mit csináljak?
2012. máj. 11. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Bugos

Állítsd a nehézséget easy-re, úgy elméletileg ki kell nyílnia, ha nem, akkor nem tudom. De később is lesz ilyen bug csak azt már nem lehet így "orvosolni".

2012. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha érdekel még a dolog pm rám tudom a megoldást
2012. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen érdekelne
2012. okt. 7. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Uh azthiszem nem a második linket töltöttem le én ezt a torrentből másoltam ez biztos az töltsd le ezt: ez is direkt link gondolom van torrented ha nem töltsd le link:

magnet:?xt=urn:btih:507E4D0A62A86B04A0DE4503D82B3DF37A2B7A36&dn=Prince.of.Persia.The.Forgotten.Sands.CRACK.ONLY-SKIDROW.rar&tr=udp%3a//tracker.openbittorrent.com%3a80

2012. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!