Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead Space 2 multiplayeren...

Dead Space 2 multiplayeren játszik valaki? Esetleg csapatban?

Figyelt kérdés
Megvan a ds2 nekem meg a haveromnak is de a haverom fosik az ilyenektől (beszari) és nem mer vele játszani. És hát online meg nagyon ritka hogy olyan csapatba kerülök akik összedolgoznak. Ezért szeretnék egy olyan magyar társaságal játszani akik ts-eznek meg tényleg összedolgoznak. Ha csak egy ember, ketten is többre megyünk mint egyedül :D

2012. máj. 11. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
senki se játszik pcn a ds2 multival , legalábbis ritka mint a rózsaszin szar.
2012. jún. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kyruring ***** válasza:
Szerintem pedig azért szoktam játszani vele, legalábbis mikor én kezdtem el DS2 multizni, akkor volt azért ott bőven ember. :)
2012. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de magyarok. egyedül rossz és úgy ha tudnánk közben tselni vagy ilyesmi akkor sokkal élvezetesebb lenne a játék
2012. júl. 2. 12:28
 4/4 anonim válasza:
én ma veszem meg a dead space 2 őt majd én is elkezdek multizni csak majd azt írd le hogy hogyan kell megkeresni egymást
2012. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!