Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyan játék?

Van ilyan játék?

Figyelt kérdés
Olyan játékot keresek ahol benne vannak Fejér megye útrendszere és kocsival lehet rajta menni. Mert elmentünk fürdőbe és tetszett az útszakasz és szívesen vezetnék rajta. De 15 vagyok :D. HA NEM TUDTOK ILYENRŐL AKKOR IRJÁTOK LE PLS H NEM MERT NEM TUDOM H AKKOR MEGNÉZTÉK_E

2012. máj. 11. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj TE ilyen játékot
2012. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok programozó...
2012. máj. 11. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor tanulj meg
2012. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezek értelmes ozzászólások voltak... xd

van valami magya fejlesztésű kocsis játék, de úgy tudom, hogy csak budapest területéről vannak benne pályák+ kib@szott sz@r játék. teljesen rányíthahatlan, ronda, nincs végső célja, monoton....


nem hiszem, hogy van olyan játék, ami pontosan visszaadja a valságban lévő utakat... de ha mégis van, akkor is elhanyagolhatóan kicsi az esélye, hogy az PONT Fejér megyének a térképén játszódik.

2012. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez hasznosabb volt mint az elöző. És mi a játék neve?
2012. máj. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!