Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Taurin hol lehet jó cuccokat...

Taurin hol lehet jó cuccokat szerezni 40-esen?

Figyelt kérdés
Vagy hogy lehet jó sok goldot szerezni? (40-en van kb 7 goldom, a trainelésre sem mindig elég)
2012. máj. 10. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ellenséges NPC-k/mobok is dobnak jó cuccokat.vagy dungeonba... sztem tanulj ki egy olyan professiont amivel kapsz sok goldot.vagy valami nagyobb wowos havert kérj meg adjon pénzt.mikor kezdtem a human palát osztálytársam kezdésnek adott 100 goldot xD később persze visszafizettem neki
2012. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is tök ugyan ez volt a gondom. Elkezdtem Miningolni (és Jewelcraftingolni) és gyorsan lett 500 g-m (42 esként kb. 2óra alatt).Taurin (nem tom hogy másik szerveren is ott vannak-e, Elmentem Stormwind city előtti bányába (ipari mennyiségű Copper Vein, aztán Westfall Északi részén lévő bányába Tin Vein-elni, aztán visszamentem Copperezni.....stb. AHban drágán el tudod adni ezeket, főleg a Bronzot (Copper+Tin)
2012. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!