Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Tauri szeró?

Hindenburg kérdése:

World of Warcraft Tauri szeró?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja hogy a tauri wow szerver bugos, valaki megosztaná velem hogy milyen bug(ok) van(nak) benne? mert már direkte keresem és nem találtam olyan oltári nagy bugot.. csupán néhány questet, meg kis insták(néha)..

2012. máj. 9. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Régen tauriztam , most eredetis vagyok .

Hidd el nekem lehet nem veszed észre és kis buggok de vannak.

És ezzel nem a taurit akarom szidni , mert jó tört szerver.

CSak ilyenek hogy ulduarba nekitámad thorim hodirnak .

Meg mimiron fejénél nincs a piros kula és senki sem látja.

Meg text kiesések.

De nekem régen az volt a legnagyobb buggom hogy, lewipeoltunk hc-n bejöttem és elkezdtem repkezni , hc után kimentem és még mindig repültem ráadásul swben !Ahol ugye wotlkba nem lehet repülni.

Persze lehet ezeket azóta kijavitották , még 2-3éve tauriztam én :D

Amugy itt vannak Videók youtuberol , tauri buggokal .

http://www.youtube.com/results?search_query=tauri+buggok&oq=..

2012. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
a legnagyobb bug hogy rengeteg agyhalott 12 eves jatszik ott
2012. máj. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
játszottam eredetin de legutóbb taurin. semmi különbséget nem láttam csak hogy az wrath of the lich king. bug nem nagyon van benne csak túlreagálják
2012. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én fél éve wowozok taurin meg monster wowon és sztem taurin több bug van. azért elég idegesítő hogy felveszek egy questet,kapnék érte csomó XP-et,el kell mennem mondjuk eversong woods másik végére és nincs ott az ember akihez menni kell -.- ha mountal megyek ez nem nagy baj,de azért gyalog...
2012. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ilyen kisebb bugokkal találkoztam én, is csak az ilyen kijelentésekree nem találtam magyarázatot hogy "a Tauri szerver tiszta bug" meg hogy a pala és dk kasztok bugosak, azt már kideritettem hogy a pala szárnya valóban bugos... de dk-n nem észleltem semmit...
2012. máj. 11. 20:52
 6/7 anonim válasza:
A küldikkel sokat kínlódtam én is,aztán kiderült hogy azért nem tudom megcsinálni mert bugos.Nincs a helyén az NPC,küldi item,vagy nem tudom leadni annál az NPC-bél,amelyiknél kéne.Olyan is előfordult,hogy nem volt a helyén a mob,amit le kellett volna ölni,illetve túl hosszú volt a ress ideje.Meg azt utáltam mikor nem működött egy spell/ability egyáltalán,vagy túl keveset sebzett/healelt,szóval nem úgy működött ahogy kéne.Meg olyan bug is volt,mikor leszálltam a mountról meghaltam,mintha úgy vette volna magasról estem le.A glyphek sem mind működnek,vagy teljesen hibásan működnek.Meg az instákban sem úgy működnek a mobok ahogy kéne,hiányoznak,vagy kevesebb képességük van.De ez végül is nem bug,attól hogy taurin nem úgy van valami mint eredetin,sokan abba a hibába esnek,hogy az eredetihez hasonlítanak egy privát szervert.Itt ingyen lehet játszani,és ez is nagy szó.Az meg főleg hogy magyarok vannak.A bugokat meg igyekeznek javítani,azért a lényeges dolgok előbb-utóbb használhatóvá válnak.Kijönnek újabb bugok is,az is igaz.
2012. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nincs ott az ember akkor valószinüleg alli/horda kicsinálta. majd feléled
2012. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!