Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3, ti ott lesztek az...

Diablo 3, ti ott lesztek az éjféli starton? :D

Figyelt kérdés

Én úgy tervezem 23kor felkelek , energia ital bekészít , kávé kóla sós mogyi bekészít és éj féltől nyomom mint atom :D

Más diablos kockák hogy készülnek rá ?:D

Mien kasztal lesztek ?:D


2012. máj. 8. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem ilyenkor szokott behalni a hálózat, és végül senki nem játszik? :D


A nagy hype-pal övezett dolgoknál általában ez történik, mindenki rástartol, utána meg egymást szidják, mert nem megy.

A kérdésre válaszolva: nekem egy játék sem éri meg, hogy még éjfél után kezdjem el nyomni, pár alvással töltött óra vagy 1-2 nap hátrány sem lehet akkora lemaradás, hogy azon bánkódjak miért nem voltam ott az első másodpercben.

2012. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy nem online játék :)
2012. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc játékom a diablo, bétával is játszottam, de nem vagyok ennyire felizgulva, szerintem alaptalan, pár évig még simán itt van, játszhatunk vele bármikor, nem kell napokig zombiként ülni a gép előtt.

Sokan még csak most próbálják ki a játékot, a 3. részével kezdik, sok csalódott ember lesz az tuti.


Én az energiaitaltól csak álmosabb leszek. :(

2012. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
éjfél után max a telepítést fogod nyomni és a patch letöltést.
2012. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző:

Már most lehet telepíteni: [link]

2012. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Telepitteni csak 14. délután lehet tudtomal , de nekem már a játék maga 2 hónapja levan szedve csak még nem engedi telepitteni :D
2012. máj. 9. 12:03
 8/10 Queasy ***** válasza:
Én sem leszek startkor. Nagyon szerettem a Diablo 1, 2 és ezek kiegészítőit, de a harmadik rész sehogy sem áll össze nekem. Ezt a skill rendszert nem veszi be a gyomrom. :I Majd ha olcsóbb lesz akkor esetleg egy alapkiadást megveszek.
2012. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én csak azért várom mert nem szoktam ilyen típusú játékokkal játszani, ez lesz az első, és energia italt ne vegyél mert attól tényleg csak álmosabb leszel..
2012. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem meg fogallmam sincs, hogy miyen a játék, csak 2 videót láttam, az egyik a hivatalos promo, a másikban meg cain tűnik el egy hatalmas kráterben, ezen kívül kb 5 percet láttam egy béta gameplayből, aminél szerencsére angol volt a kommentár, így nem értettem :D


és hogy miért? mert én is nagy diablo fan vagyok, és nem akarom az első játszás élményét azzal elrontani, hogy már ismerem a játékot. és ott leszek a starton, de én a launch partyn, az Alleeban :)

2012. máj. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!