Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szaggat a GTA4, átlátszó...

Szaggat a GTA4, átlátszó textúrák, nem tudok változtatni a grafikai beállításokon. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a GTA4-et (Razor1911), sikeresen el is indul, de mikor megyek pl. autóval, elkezd szaggatni a játék, a hang az folyamatosan, hibátlanul megy tovább, viszont a kép szaggat. Aztán megyek a városban, és azt veszem észre, hogy nincs út, átlátszóak az épületek, mindez a leggyatrább beállításokon.

A laptopom:

Acer Aspire 5750G:

CPU: i7 2630QM (2.0GHz)

RAM: 4GB DDR3 1066Hz

GPU: NVIDIA Gefore GT 540m 1GB


Néztem videót youtube-on, ugyanilyen gépen simán megy másnak a játék. Nekem meg szaggat.


Amikor pedig a grafikai beállításokon változtatni szeretnék, nem enged, még a felbontást sem...


Én a memóriára gyanakszom, lehet keveset használ fel belőle a rendszer, vagy nem tudom, nincs más ötletem.


64 bites Windows 7-em van.(Ultimate)


Köszi előre is a választ!


2012. máj. 7. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows 7 nem támogatja a játékot mert a gta 4 előbb jelent meg mint a Windows 7

és ezért akad

2012. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A videókon is Windows 7 van, úgyhogy nem hiszem, hogy ez lenne a baj...
2012. máj. 7. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
kell hozá egy frisités amit le kell tölteni be irod a google be de itt is meg találhatod a frisités nevét
2012. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!