Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Perfect...

Mi a véleményetek a Perfect World című játékról? Van sok magyar?

Figyelt kérdés
Nektek bejön? szerintetek megéri kipróbálni?

2012. máj. 6. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Én régen kipróbáltam de szerintem elég béna.Én a magyar szerveren voltam szóval lehet hogy azért nem tetszett(teljesen kihalt volt,talán volt fent 20emberXD)
2012. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Régen másfél évig nyomtam Dreamweaver szerveren... Magyarokkal nem érdemes próbálkozni, mind idióta. Ha látsz is egyet, akkor játsszd el, hogy angol vagy... Nem viccelek.

A játék meg jó, azóta nem tudom mi van vele. Már akkor is nyivákoltak, hogy hamarosan csődbe megy...

2012. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Két éve hagytam abba mert tönkrement a gépem, szintén Dreamweaveren. Akkor nagyon sok magyarral jóban voltam, tény hogy voltak balhék..

Nagyon jó játék egyébként, lassan újra elkezdem, már erősen fontolgatom.(:

2012. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem kimondottan tetszik.. valahogy megfogott a játék. kb 4-5 éve játszogatok vele.. néha néha felnézek.. folyton ujj és ujjab szervereket keresek. és a perfect world-ösök ujabb játékaira is lecsapok.:D ha valaki megszereti akor nemlehet abbahagyni. szerintem érdemes kipróbálni.
2013. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FelcsiJordison válasza:
Én is Dreamweaveren játszok, nekem nagyon tetszik a játék, csak ajánlani tudom :D A magyarokkal meg ne igen foglalkozz, ahogy a többi játékban se 99%-uk bunkó, a maradék 1% meg szint úgy nem kedveli a magyarokat.
2013. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsit régi a kérdés de azért én is írnék ide hátha valaki ide téved..ˇ^ˇ Érdemes kipróbálni a játékot,de tényleg. Nekem az egyik kedvencem, 4 évig toltam vele és még mindig szívesen felnézek rá ha úgy van, épp most szedtem le megint,hogy belekezdjek ismét. ^-^ Vannak magyarok persze, de mindegyik szerveren más mennyiségben és más jellemmel de az angolok általában segítőkészebbek,hidd el :)
2013. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!