Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Modern Warfare 3...

Call of Duty Modern Warfare 3 IW5sp. Exe működése leállt. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete letöltöttem a CoD MW3-at (Reloaded verzió) kimountolom, feltelepül szépen, de mikor indítanám, megjelenik egy rubrika, hogy indítsam csökkentett módban, ráklikkelek, bejön a játék kezdő képernyője, aztán bal felső sarokba kis fekete képernyőre teszi, hang megyalatta, és kidob 1 hibaüzenetet, hogy a Call of Duty Modern Warfare 3 iw5sp.exe működése leállt...

Konfigom megfelel a rendszerkövetelményeknek, driverek és directX frissítve, minden program bezárva, tűzfal, vírusírtó leállítva. Mit lehet vele kezdeni?

Csak az érdekesség kedvéért, feltettem a notebook-omra is (ASUS K50 AB) ott semmi hiba nincs vele, max beállítás mellett fut szépen.


2012. máj. 6. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
az lehet a baj hogy letöltötted a játékot, vedd eg eredetibe és jó lesz !
2012. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rájöttem mi a baj.

Csak akkor működik, ha kihúzom a netet. :D

Ezt véletlen tudtam meg, ugyan is, valamelyik nap nem volt se internet se telefon se kábel tv kapcsolat pár óráig.

Rá klikkeltem a játékra és láss csodát, egyből indult.

Persze miután visszajött a hálózati kapcsolat, onnantól nem lehetett játszani. :D

Kedves előző!

Azért a pár óráért nem fogom megvenni a játékot 14-15 ezer forintért. Multizni meg abszolút nem szoktam, nem vagyok elvakult CoD fan. A Special Ops küldetéseket szívesen végigtolom, de multit sosem. Ezért nem adok ki rá ennyi pénzt.

2012. máj. 13. 19:12
 3/3 csoszrobert.forex válasza:
A "netmegvonás" nekem is segített. Ugyanez volt a probléma nálam is!
2015. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!