Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 vs XBOX360?

PS3 vs XBOX360?

Figyelt kérdés
Ha egymáshoz vágnánk őket melyik bírná tovább?

2012. máj. 5. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Arra már mindenki válaszolt, most máson megy a vita.
2012. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 southpark25 válasza:
ez a válasz a legegyszerűbb. PS3 at vegyél ingyen multi miatt sokkal tovább birja mint 1 szaros xbox és néztem a madia markt ba az xbox slimnek valami eszméletlen szar a fűtése szó szerint forró levegőt présel ki belehetne fűteni vele télen :S a ps persze gyönyörű fűtéssel van igy nemkel tartani a kisüléstől sem :D
2012. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Előző:


PS3 tulaj vagyok, szóval nem azért mondom amit most mondok, mert megsértődtem, hogy szidod az xbox-ot:

fogyatékos vagy, mondd le (vagyis szüleid mondják le) az internet előfizetésed, és soha többet ne fórumozz, vagy legalábbis addig ne, amíg nem jön meg az eszed.

Vagy legalább ha nem értesz valamihez akkor ne próbáld meg osztani az észt, hidd el, csak égeted magad.

2012. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%
ha egymáshoz vágnánk őket szerintem az xbox bírná jobban a kényelmesebb controller miatt és az olcsó live tartalmak miatt :))))))))))))) mu ha ha haaa
2012. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A PS3 NAGY SZARRR.A BOX AZ MÁRKÁS.az a yoo
2012. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló értelmes. Márkás az XBOX...mi van? A Sony nem márka vagy mi a tököm.
2012. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na ez tipikus, az XBOX-on tuti a multiplayer is márkás, mert 20ezer forint évente és akkor minek játszanál az ugyanolyan ingyenes szarral, ami semmil se tud kevesebbet PS3-on. Ez pont olyan, hogy

- Szia, mennyiért vetted a cipőd?

- Szia, 2000 volt.

- Oh az enyém 20ezer volt, szóba se állok veled, mert te szar cuccokat hordasz.

- -.-" (retardált)

Mitől márkásabb az XBOX a PS-nél?

Mivel az XBOXosok beismerni nem fogják hogy:

- PS3-ra jobb exkluzívok vannak.

- Ingyen jobb a multi.

- 3D kompatibilis.

- Blue-ray lejátszó.

- PS Home.

- Beépített böngésző, ami egér és billentyűzet kompatibilis.

- A grafika meg ugyanolyan.

...ezért ilyenekkel jönnek mint a fent olvasható értelmes agyoniskolázott hozzászóló. A másik kedvencem ez: Az "XBOX kontrollere bizonyítottan kényelmesebb" Nos erre csak azt tudom mondani, hogy kinek mi tetszik jobban. Én nekem például a PS-es jobban bejön. De itt van még egy értelmesen érvelő XBOX párti az egyik fórumról: "Na és mit raksz a Blueray meghajtóba? Kenyeret?" Ehez csak annyit szolnék hozzá hogy......inkább nem mondok semmit erre a retardáltságra, mert még a végén kitiltanának.

Remélem tetszett a kis beszámolóm, ha XBOX os vagy és egyetértesz hogy az XBOX az márkásabb mint a nindento polystationX valamint Xbox kontrollert használsz párna helyett és a reggeli pirítóst blue-ray lejátszóval készíted, Pontozz le, ha ebből a 3-ból minimum egy nem illik rád, akkor szabadon választatsz az értékelés felől. Köszönöm hogy elolvastad.

2012. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!