Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Frapsel felveszek valamit egy...

Frapsel felveszek valamit egy 5 perces videót akkor mér 3.5 GB méret lesz? és ezt hogy lehetne csökkenteni? Nagyon háláslennék a válaszadóknak Elöre is KÖSZÖNÖM!

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet lejjebb venni csak úgy ha a minőségen rontasz, jó minőségben 15 perc-20 Giga...
2012. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kész a videó, konvertáld át! 1ből kisebb lessz!
2012. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja oké. Mert elfér a gépen mert elég nagy vinyóm van meg minden csak egyszerüen nemtudtam hogy emberek youtube-ra hogy tesznek fel videókat ha egy videó nálam 3 GB körül van.

Azért köszönöm :)

2012. máj. 5. 17:53
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogy kell átkonvertálni? ilyenekhez nemértek :S
2012. máj. 5. 17:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült találnom egy konvertert ami nagy felbontás és méretböl tud közepes felbontást és méretet meg kis felbontás és méretet is csinálni most konvertálom és 14% -nál tart és eddig csak 17 MB ugyhogy köszi nektek :)
2012. máj. 5. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Format factory!
2012. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csak én vagyok gyökér vagy mások gazdagok? :D

Hogy tudtok 30mp-től többet felvenni?! Azt olvastam ahhoz fizetni kell....

2012. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jól mondod, te vagy gyökér! a regisztrációért fizetni kell, de ha olyan verziót (nyílván nem a legújabb) töltesz le ami már alapból regisztrálva van, akkor annyit veszel fel amennyit akarsz!
2012. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!