Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az assasins creed 2 ő nekem...

Az assasins creed 2 ő nekem amikor rányomok a playra valami uplay sz**arságot hoz ki hogy get revards 20 creditem volt nem tudtam hogy kell használni de nem ez a lényeg nem tudom beindítani mi a baj vele?

Figyelt kérdés
az ubisoft game launcher valami uplay visit at uplay.com ot hoz ki lécci segitsetek, hogy tudjak vele jáccani!

2012. máj. 5. 08:58
 1/9 anonim válasza:
hááát nem lehet h crackelni kéne? mert nekem ilyen h cracelnem kel
2012. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy kell crachkelni??
2012. máj. 5. 10:25
 3/9 anonim ***** válasza:
helyesírási könyvvel,eredeti?
2012. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nézzétek meg a vidimet és meglátjátok mi a baja az assassins creed 2 mnek http://www.youtube.com/watch?v=HiItIr8Bh3U
2012. máj. 5. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocs a szar minőségért nem nagyon tok használni videófelvevőket fraps-t nem tom kezelni de aki mégis tudja mi ez a szar az lécci mondja a választ. amúgy meg holnap hívom ubisoft céget megérdezem mi a baja mert már ideges vok :,((
2012. máj. 6. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is csinálja fffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
2012. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hanem eredeti akkor crackelj!!!
2012. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1. már megcsináltam az ubisoft magyar cégét felhívtam adtak új licens kódot 2. eredeti 3. és kézikönyvel eggyütt:) 4. és ez már elég régen volt és az volt a baja hogy mivel a magyar országot nem láttam nem tudtam kiválasztani (vaksi vagyok:S) ezért nem indult ilyenkor új accot kell csinálni és új license kódot kell kérned az ubisoftól 5. én semmit sem töltök mindent megtudok venni magamnak.
2013. máj. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!