Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Herobrine v valami...

Minecraft Herobrine v valami generálás?

Figyelt kérdés

Szerveren legeneráltunk egy tök véletlen mappot,hogy majd azon survivolozgatunk és egyik nap az egyikünk talált egy házat csak fábol volt és volt benne egy üres chest és egy kemence ami égett de nem volt benne semi.

Akkor mellette volt egy bánya lépcsősszerü leásással és egy barkácsasztal volt egy út ami meg egy spawnerhez vezetett és a ládákban nem volt semmi.Az tuti,hogy egyikünk se volt mer eléggé messze volt és töbször is teleportáltunk.(az enyém a szeró)



2012. máj. 5. 07:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

figyi Herobrine nem használ TooManyItems-et, mert csak akkor lehet égő kemencét csinálni amiben nincs semmi...


ezért ha igazat mondasz akkorse Herobrine

2012. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha igazat mondana, rég küldött volna képet... Előttem lévő: Ez nagy volt xD
2012. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nemtok képetküldeni mer world edittel szétbarmoltuk a mappot az tuti hogy nem mi csináltuk
2012. máj. 16. 19:17
 14/18 anonim ***** válasza:
köszi
2012. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor az npc falu, és egy bányajárat összegenerálásának következménye.
2012. máj. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
deja vu érzés amit mondasz mert multibaj játszottam 1 spanommal és bányászás közben találtunk 2 gyémántblokot utána valami megölte a spanomat és herobrinét láttam gyémántkardal és kinyírt engemet is, mire visszaértünk a gyémántblokkok eltüntek. ez 100% igaz
2013. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 xantimiki válasza:
Elrontott generálás nem lehet, nem lenne bánya. Herobrine nem lehet, szintén nem lenne bánya. Vagy valaki megtudta az ip-t és feljött, (szerveren lehet magától égő sütőt csinálni....)vagy valamelyikőtök elkóborolt és építkezett, vagy hazudsz.
2014. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szia elég rég volt már de nem hazudtam, de viszont sztem vmi generálás volt csak akkoriba:D
2014. aug. 17. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!